Dienstenveiling

Dienstenveiling

Dienstenveiling grandioos succes!

Vooruitlopend op het jubileumjaar organiseerde de jubileumcommissie afgelopen zaterdag een dienstenveiling.

Vooraf was al duidelijk dat de commissie hun werk goed gedaan hadden. Een variërend aanbod van diensten, waarbij enkele diensten die zeer de moeite waard waren. Er zaten ook een flink aantal diensten bij, die ogenschijnlijk niet veel waarde vertegenwoordigen, maar uiteindelijk toch voor een leuk bedrag geveild werden.

Dat er uiteindelijk uit sommige diensten opbrengsten gehaald werden, die niemand had verwacht, was zeker te danken aan de voortreffelijke veilingmeesters. Voor deze taak waren Toon Barten en Jasper van Goor bereid gevonden. Met veel gevoel voor humor en toch het belang van een goede opbrengst niet uit het oog verliezend presenteerden zij deze veiling.

Een date met een vrijgezelle speler leverde toch nog €100 op, terwijl deze kavel gestart werd op schamele € 1,50.  Toon Barten had zelf ook een kavel aangeleverd met de tekst “wie durft”. Het vraagteken van Toon leverde toch nog een leuk bedrag op. De mooiste kavels (wat opbrengst betreft) werden op het laatst geveild. Er werd driftig geboden op deze waardevolle kavels: een tipi feesttent voor 70 personen; meerijden met Peter van den Bosch of Simon van de Broek; het luxe huis Sattlerhof  in Oostenrijk; een prachtige woning in Portugal, Casa Swa;  en als pronkstuk van de veiling een omgebouwde brandweerwagen met tap en bbq. De laatste werd aangeboden met vlees en bier voor 50 personen en bediening. Die kavel leverde alleen al €2.300 op.

Het uiteindelijke resultaat komt rond de €17.000 uit. Dat geld zal worden besteed rondom het 75 jarig jubileum van RKVV Erp, dat plaatsvindt in het jaar 2019.

De vereniging dankt alle aanbieders en kopers van diensten. Door hen is het een prachtige avond geworden, die muzikaal afgesloten werd door de Bandits.

Benieuwd naar de verkochte diensten? Klik dan hier!

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!