Bestuur

Bestuur

Hoofdbestuur

Voorzitter Secretaris

Toon Kerkhof
06-25717894

voorzitter@rkvverp.nl

Paul Bierman

secretaris@rkvverp.nl



Penningmeester PR & Communicatie

Bart van de Tillaart
penningmeester@rkvverp.nl

Tijmen Chatrou
redactie@rkvverp.nl



12313133.jpg
Wedstrijdsecretaris Voetbaltechnische Zaken

Jos van de Heuvel
wedstrijdsecretaris@rkvverp.nl

Ton Goorts

voetbaltechnische.zaken@rkvverp.nl



Senioren & Recreanten Gebouwen / Materialen / Velden

Gert-Jan van den Tillaart
senioren.recreanten@rkvverp.nl

Ton van Zutphen

06-12506587
gebouwen.velden@rkvverp.nl



     .   
Sponsoring Coördinator vrijwilligers

Rolf de Jong
06-10566964
voorzitter.sponsor@rkvverp.nl 
Wout Schouten
06-21518611




Jeugdbestuur

 

12313133.jpg
Voorzitter Jeugd Coördinatie Wedstrijden

Job van der Heijden
voorzitter.jeugd@rkvverp.nl

Robin Smits
wedstrijden.jeugd@rkvverp.nl



Technisch Jeugdcoördinator
Technisch Jeugdcoördinator

Dieuwe van der Heijden

Thijs Ketelaars



         
Coördinator JO19-JO17
Coördinator JO15-JO13

 Johnny van Loon
Guus de Wit



Coördinator JO11

Coördinator JO10-JO9-JO8


Andy van de Boogaard

Harry Wijgergangs






Activiteiten Toernooien
Daan van Hoof

Peer Verbakel
06-51454973
toernooien@rkvverp.nl 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!