Bestuur

Bestuur

Hoofdbestuur

IMG_2271.jpg IMG_2245.jpg
Voorzitter Secretaris

Toon Kerkhof
06-25717894

voorzitter@rkvverp.nl
Lieke Verkuijlen
secretaris@rkvverp.nl

 

IMG_2255.jpg IMG_2251.jpg
Penningmeester PR & Communicatie

Bart van de Tillaart
penningmeester@rkvverp.nl

Tijmen Chatrou
redactie@rkvverp.nl

 

IMG_2224.jpg
IMG_2288.jpg
Vrijwilligerszaken Voetbaltechnische Zaken

Paul Biermann
vrijwilligers@rkvverp.nl

Ton Goorts

voetbaltechnische.zaken@rkvverp.nl

 

12313133.jpg IMG_2233.jpg
Senioren & Recreanten Gebouwen / Materialen / Velden
Gert-Jan van den Tillaart
senioren.recreanten@rkvverp.nl

Ton van Zutphen

06-12506587
gebouwen.velden@rkvverp.nl

 

IMG_2237-2.jpg IMG_2280.jpg
Sponsoring Jeugd

Rolf de Jong
06-10566964
voorzitter.sponsor@rkvverp.nl 

Job van der Heijden
voorzitter.jeugd@rkvverp.nl



Jeugdbestuur

IMG_2755.jpg IMG_1917.jpg
Technisch Jeugdcoördinator
Coördinator mini's / JO7 / JO8 / JO9

Luc Gosselink

Perry van de Elsen

 

     IMG_1905.jpg      IMG_1899.jpg
Coördinator JO10 / JO11 / JO12
Coördinator JO13 / JO15 / JO17 / JO19

Harry Wijgergangs

Guus de Wit

 

IMG_1906.jpg IMG_1887.jpg
Coördinator Meidenvoetbal

Jeugdvoorzitter

Yvonne van Rosendaal
Job van der Heijden
voorzitter.jeugd@rkvverp.nl

Overige functies

12313133.jpg
12313133.jpg 
Wedstrijdsecretaris Senioren Wedstrijdsecretaris Jeugd

Rob van de Boom
06-12089473
wedstrijdsecretaris@rkvverp.nl
Robin Smits
wedstrijden.jeugd@rkvverp.nl 
  
12313133.jpg 12313133.jpg
Toernooien Scheidsrechters Jeugd 

Peer Verbakel
06-51454973
toernooien@rkvverp.nl 
Hein van de Kemenade


12313133.jpg 12313133.jpg
Gastheer Begeleiding Stagiaires
Stan van der Linden
Dieuwe van der Heijden


12313133.jpg
VTON

Thijs Ketelaars

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!